NASZA HISTORIA ROZPOCZYNA SIĘ W ROKU 2005...

... kiedy nasz założyciel, Profesor A, przeprowadził się z Londynu do Nowego Jorku, gdzie zakochał się w Bubble Tea. Kiedy Profesor A wrócił do Londynu, dokonał odkrycia, które zmieniło jego życie. Otóż okazało się, że ewolucja herbaty lub teawolucja jak ją nazwał, nie zawitała do Wielkiej Brytanii, gdzie jak wiadomo, picie herbaty jest tradycją narodową.

Zainspirowany Bubble Tea, cierpiąc na nieprzerwany niedobór swojej dziennej dawki owego wspaniałego napoju, nasz bohater zdecydował, iż musi podjąć jakieś działania, aby wypełnić lukę w teawolucji. Żądza wiedzy zaprowadziła go prosto do Tajwanu – prawdziwego źródła i centrum Bubbleology. Przemierzył cztery miasta, poszukując i ucząc się od starych i mądrych ulicznych sprzedawców oraz wytwornych restauratorów wszystkiego, czego można się dowiedzieć o Bubble Tea.

Uzbrojony w wiedzę powrócił w końcu do Wielkiej Brytanii, gdzie poprowadził tajemniczą grupę badawczą, pełną entuzjazmu do Bubble Tea oraz wszelkich kolorowych rzeczy, aby stworzyć pierwszy tealab. Otworzył go w kwietniu 2011 roku w Londyńskim Soho.

Kolejnym wiekopomnym krokiem było utworzenie filii w Polsce. I tak oto powstało pierwsze, i jak dotąd jedyne miejsce w naszym pięknym kraju, gdzie można rozkoszować się przepysznymi i niezapomnianymi smakami Bubble Tea od Bubbleology.